مسطح نمایش هورمون دستگاه بی خوابی کم خوابی

مسطح: نمایش هورمون دستگاه بی خوابی کم خوابی استفاده نمایشگر بی خوابی هورمون ها الکترونیکی

گت بلاگز اخبار بین الملل اعتراض کاخ سفید به کتابی تازه علیه ترامپ

کارمند سابق کاخ سفید در کتاب جدیدش اسنادی مبنی بر نژادپرست بودن دونالد ترامپ منتشر کرده هست؛ جالب اینکه کاخ سفید به این کتاب ـ که هنوز چاپ نشده ـ در تصویر العمل

اعتراض کاخ سفید به کتابی تازه علیه ترامپ

اعتراض کاخ سفید به کتابی تازه علیه ترامپ

عبارات مهم : رسانه ای

کارمند سابق کاخ سفید در کتاب جدیدش اسنادی مبنی بر نژادپرست بودن دونالد ترامپ منتشر کرده هست؛ جالب اینکه کاخ سفید به این کتاب ـ که هنوز چاپ نشده ـ در تصویر العمل نشان داده است!

به گزارش فارس، «اوماروسا مَنیگالت نیومن» در کتاب جدیدش اسناد و فایل های صوتی ارائه داده که نژادپرست بودن دونالد ترامپ را نشان می دهد.

او در کتابش سه منبع را عنوان کرده که صدای ضبط شده است ترامپ را که حاوی الفاظ نژادپرستانه هستند، ضبط کرده اند لیکن کاخ سفید بلافاصله افکار عمومی را بر نادرست بودن محتویات این کتاب مطلع ساخته هست. در بخشی از تصویر العمل کاخ سفید نسبت به این کتاب، سارا هوکابی ساندرز معاون رسانه ای کاخ سفید می گوید: به جای گفتن حقیقت در مورد تمام جنبه های خوبی که ترامپ مدیر جمهور آمریکا داراست که درجهت امنیت و پیشرفت این کشور هست، این کتاب مملو از دروغ و اتهامات نادرست هست. بسیار غم انگیز است که یک کارمند سابق بدخلق کاخ سفید تلاش دارد از این بیانات نادرست به نفع خود بهره ببرد و بدتر آنکه رسانه ها نیز در این موقعیت یک سکو در اختیار او قرار داده اند.

ادعاهای مَنیگالت نیومن روز جمعه در روزنامه گاردین منتشر شد که یک کپی از خاطرات او محسوب می شود. او همچنین تاکید می کند که از ترامپ شنیده که الفاظی را در مورد جورج کانوِی همسر کلیان کانوِی مشاور کاخ سفید به کار برده است.

طی انتخابات سال ۲۰۱۶ نیز نوارهایی صوتی از ترامپ موجود است که از الفاظ نژادپرستانه در آن استفاده شده است هست. تام آرنولد هم ادعا می کند که در سری تازه برنامه «وایس لند» با عنوان «شکار نوارهای ترامپ» بسیاری از صحبت های نژادپرستانه ترامپ موجود است لیکن اینکه آیا او واقعا به آنها دسترسی دارد یا خیر دقیقا مشخص نیست.

مَنیگالت نیومن از ابتدای شروع به کار ترامپ، تا اوایل امسال به عنوان دستیار مدیر جمهور کار کرده است.

«دیلی بیست» گزارش کرده که منیگالت نیومن اسراری ضبط شده است از مکالماتش با ترامپ در اختیار دارد. او در برنامه «میت د پرس»(دیدار با رسانه) در روز یکشنبه حضور خواهد یافت. کتاب او با عنوان «بدون تعادل روحی: حساب کاربری شخصی کاخ سفیدِ ترامپ» سه شنبه همین هفته منتشر خواهد شد.

بنابر مطلب انتشار یافته در روزنامه واشنگتن پست، مَنیگالت همچنین در کتابش نوشته که بعد از اخراجش از کاخ سفید، کمپین ترامپ به او شغلی پیشنهاد کرده اند که در آن او می بایست در توافقی پنهانی ضمن تصدی شغل تعهد کند که در مورد دونالد ترامپ، خانواده اش، مایک پنس معاون و خانواده اش کاملا سکوت اختیار کند و لب به سخن نگشاید.

جاش داوسی از واشنگتن پست نوشته که او به بعضی مکالماتی که مَنیگالت ادعا می کند گوش داده و با آن بخش های گزیده کتاب مطابقت می کند.

اعتراض کاخ سفید به کتابی تازه علیه ترامپ

واژه های کلیدی: رسانه ای | رسانه ها | دونالد ترامپ | شروع به کار ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz