مسطح نمایش هورمون دستگاه بی خوابی کم خوابی

مسطح: نمایش هورمون دستگاه بی خوابی کم خوابی استفاده نمایشگر بی خوابی هورمون ها الکترونیکی

گت بلاگز اخبار بین الملل واکنش مسکو به تحریم‌های تازه اتحادیه اروپا علیه ۶ شرکت روسی

سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت، تحریم اتحادیه اروپا علیه شرکت‌های روسی سازنده «پل کریمه» در واقع تنبیه مردم این منطقه است و یک سناتور روس نیز وعده داد، مسکو ممکن

واکنش مسکو به تحریم‌های تازه اتحادیه اروپا علیه ۶ شرکت روسی

واکنش مسکو به تحریم های تازه اتحادیه اروپا علیه ۶ شرکت روسی

عبارات مهم : اروپا

سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت، تحریم اتحادیه اروپا علیه شرکت های روسی سازنده «پل کریمه» در واقع تنبیه مردم این منطقه است و یک سناتور روس نیز وعده داد، مسکو ممکن است چند شرکت اروپایی را تحریم کند.

به گزارش تسنیم به نقل از خبرگزاری «تاس»، “ماریا زاخارووا” سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه امروز اعلام کرد که تحریم های تازه اتحادیه اروپا علیه شرکت های روسی که در ساخت پل کریمه همکاری داشتند، سیاستی ویرانگر است که در حقیقت علیه ساکنین شبه جزیره کریمه اعمال شده است است زاخاروا گفت: «اتحادیه اروپا با این تحریم ها کسانی را تشویق کرده که این منطقه را در محاصره انرژی قرار داده اند و کسانی را تنبیه نموده که زیرساخت های غیرنظامی جهت این منطقه ایجاد کرده اند. این سیاستی ویرانگر علیه مردم کریمه است.»

واکنش مسکو به تحریم‌های تازه اتحادیه اروپا علیه ۶ شرکت روسی

شورای اتحادیه اروپا پیش از این اعلام کرد که شش شرکت روسی را به فهرست تحریم های خود افزوده هست. این اقدام در رابطه با عدم به رسمیت شناختن الحاق غیرقانونی شبه جزیره کریمه و بندر سواستوپل به ترکیب روسیه است و در اروپا ساخت “پل کریمه” ادامه کارها مخرب روسیه در جهت نقض تمامیت ارضی و استقلال اوکراین تلقی می شود.

“ولادیمیر جباروف” نایب مدیر کمیته امور بین الملل شورای فدراسیون (سنای) روسیه نیز در تصویر العمل به این اقدام اتحادیه اروپا، گفت: «روسیه ممکن است تحریم هایی را علیه بعضی شرکت های اروپایی در تصویر العمل به این مسئله اعمال کند، البته اگر این مسئله از لحاظ اقتصادی پاسخگویی منافع مسکو باشد.»

سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت، تحریم اتحادیه اروپا علیه شرکت‌های روسی سازنده «پل کریمه» در واقع تنبیه مردم این منطقه است و یک سناتور روس نیز وعده داد، مسکو ممکن

به گفته این سناتور، اتحادیه اروپا با چنین اقدامی تلاش کرده تا وجهه خود را حفظ کند. آیا که رهبران اتحادیه اروپا نمی توانند بپذیرند که منطقه کریمه جهت هر لحظه به روسیه بازگشته هست. آنها فعلاً این را نپذیرفته اند و برایشان بسیار سخت است که اقدامی سازنده در این رابطه انجام دهند.

جباروف تاکید کرد، این تحریم ها به هیچ وجه دورنمای روشنی نداشته و اگر شرکتی در فهرست تحریم ها قرار بگیرد، شرکت دیگری جایگزین آن ظهور خواهد کرد.

واژه های کلیدی: اروپا | روسیه | تحریم ها | اتحادیه اروپا | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz